Як відновити імунітет за дві хвилини: лайфхак від лікарів

Як відновити імунітет за дві хвилини: лайфхак від лікарів

Мабуть, всім нам іноді хочеться, щоб лікарі розповідали таємні методики, які вилікують хворе горло, позбавлять болю у голові за лічені хвилини. Однак, не завжди лікарі здатні на такі дива і тим більше не здатний наш організм. Однак, відновити свій імунітет і навіть покращити його ви зможете точно!

Фахівці в ході наукового експерименту назвали метод, який допоможе за декілька хвилин відновити ослаблений імунітет людини - це холодний душ.

Дослідники відзначають, що лікування з використанням води заряджає людину енергією, відновлює м'язи і дозволяє сформувати так званий бурий жир, який сприяє збереженню тепла тіла. Вчені провели експеримент, учасники якого протягом місяця приймали холодний душ.

В результаті дослідження з'ясувалося, що випробовувані набагато рідше стали звертатися до лікарів, оскільки в ході купання в холодній воді через невеликий стрес активізуються Т-лімфоцити з NK-клітинами. Це сприяє підвищенню рівня обміну речовин і нормалізації кровообігу, що дає організму захист від високої температури і застуди.

 

Источник: http://zdorovia.com.ua 


Читайте также: