Как главный полицейский Донетчины отреагировал на новость о приезде "Океана Ельзи"

Как главный полицейский Донетчины отреагировал на новость о приезде "Океана Ельзи"

Руководитель ГУ Нацполиции в Донецкой области Вячеслав Аброськин пообещал максимальную безопасность всем, кто придет на концерт легендарной украинской группы "Океан Ельзи", который, как стало сегодня известно, состоится 17 мая. И будет бесплатным!

Вот, что написал генерал на своей страничке в "Фейсбуке":

"В минулому році, коли Маріуполь чекав на "Океан Ельзи", постало питання про безпеку відвідувачів концерту. Тоді запевнив, що поліція Донеччини зробить все залежне від нас задля безпеки.

Декілька днів назад організатори концерту звернулись до ГУ НП в Донецькій області із проханням забезпечити охорону громадського порядку під час концерту "Океан Ельзи" 17 травня на СК "Іллічівець". Розуміючи як маріупольці чекають на приїзд Святослава Вакарчука, за два дні до заходу поліція Донеччини буде переведена у посиленний режим несення служби. В день концерту будуть прийняті безпрецедентні заходи безпеки.

Незважаючи на доволі насичений для працівників поліції Донеччини травень, і на вже два тижні, з 25.04 по 11.05, служби у посиленому режимі, заради маріупольців ми готові забезпечити безпеку під час приїзду музикантів.Маріуполь дочекався "Океан Ельзи".

Читайте также: