Чому радіє головний поліцейський Донеччини

Чому радіє головний поліцейський Донеччини

Голова Національної поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін поділився гарними новинами.

Ось, що пише генерал на своїй сторінці у "Фейсбуці":

"На початку червня в поліції Донеччини буде поповнення. 99 молодих лейтенантів - випускників НАВСУ приїдуть для подальшого несення служби в наших підрозділах. До нашої розмови в більшості з них, скажімо так, виникали сумніви щодо доцільності роботи вдома, в Донецькій області. Але... ми провели презентацію нашої роботи для курсантів, які були направлені тоді ще Донецьким ГУМВС, і сумніви зникли, бо хто, як не вони, мають служити в рідному краї.
Їх чекають перші два місяці під наставництвом спеціалістів главку, а потім вже служба в місцевих підрозділах.
16 травня 2016 року, як і обіцяв майбутнім офіцерам поліції, на персональний розподіл до Національної академії за моїм наказом прибув начальник кадрового забезпечення ГУ НП в Донецькій області Олексій Шевченко. Він ще раз запевнив - молоді спеціалісти нам потрібні. Ми чекаємо на них і готові прийняти до своїх лав. Всі 99 курсантів-випускники не змінили свого рішення служити в поліції Донеччини.
Вдячний їм за їх відповідальний вибір.
Ми маємо сприяти підготовці кадрів для поліції зі школи. З нового року в маріупольській ОШ №48 відкриється юридичний клас. Також плануємо, що у новому навчальному році вже в Маріуполі буде працювати Донецький юридичний інститут. Зараз діти бажають бути поліцейськими, бо бачать зміни в нас. Хочуть служити і захищати, а не грабувати та кришувати. І це прагнення ми всіляко підтримуємо.
Потрібно готувати собі заміну, виховувати та плекати молодь. Щоб вони були кращими, ніж ми. Професіональними та принциповими. Це робота з довгостроковим результатом. Заради майбутнього.
А деяким своїм колегам хочу сказати - "на чужий коровай очей не поривай, а рано вставай та й собі учиняй".


Читайте также: