Як Порошенко підтримав кримськотатарський народ

Як Порошенко підтримав кримськотатарський народ

Президент України підтримав розвиток кінематографа кримськотатарською мовою

Сьогодні, 20 квітня, президент України Петро Порошенко підписав закони “Про Українському культурному фонді” і “Про державну підтримку кінематографії в Україні”, повідомляє Politeka.

Як заявив президент, право на підтримку матиме лише продукція, яка буде вироблятися українською мовою, проте він зробив виняток для мови кримських татар.

[Short_link url = “https://politeka.net/ru/421465-v-krymu-iz-za-staroy-publikatsii-v-sotsseti-postradal-krymskotatarskiy-strimer/”]

“Єдине виключення для цього – кримськотатарська мова, з урахуванням тих позицій, в які, в наслідок незаконної анексії Криму потрапив кримськотатарський народ”, – сказав президент.

Закон передбачає, що державна підтримка кінематографії буде здійснюватися згідно з рішенням Ради щодо державної підтримки кінематографії на конкурсній основі за визначеними законом критеріями.

Порошенко взаявив, що реалізація нових підходів у державну підтримку культури і виробництва сприятиме виготовленню конкурентоспроможного продукту для виходу на світові ринки.


Читайте также: