В Україні пропонують нову заборону для росіян

В Україні пропонують нову заборону для росіян

Ірина Геращенко, яка обіймає посаду першого заступника голови Верховної Ради України, висунула пропозицію заборонити в’їжджати до України тим представникам преси РФ, які відвідували тимчасово непідконтрольні офіційному Києву території Донбасу з порушенням українського законодавства, інформує replyua.net з посиланням на Уніан.

Геращенко відмітила, що вона цілком і повністю підтримує рішення та позицію Державної прикордонної служби України, що раніше заборонила перетинати український кордон кільком журналістам з Російської Федерації, які їхали на Євробачення-2017. Також парламентарка підтримала позицію свого колеги Антона Геращенка, який напередодні повідомляв, що представникам російської преси заборонили в’їзд до України через протиправне відвідування окупованого Кримського півострова. 

Однак Геращенко пропонує, аби в Держприкордонслужбі склали списки тих російських пропагандистів, які відвідували окуповані території Донбасу через неконтрольовані ділянки кордону між Україною та Російською Федерацією. Допомогти фахівцям у створенні списків Ірина Геращенко пропонує і самим українцям, які слідкували за цим. 


Читайте также: