«Ми покінчили з радянським минулим»: Порошенко привітав українців з історичним рішенням ЄС

«Ми покінчили з радянським минулим»: Порошенко привітав українців з історичним рішенням ЄС

Сьогодні Рада Європейського союзу прийняла остаточне рішення щодо затвердження безвізового режиму для громадян України.

Як передає replyua.net, у зв’язку з цим, президент Петро Порошенко звернувся з відеозверненням до співвітчизників зі словами привітання. За словами українського лідера, вже існує домовленість про те, що 17 травня у Страсбурзі, де знаходиться Європейський парламент, відбудеться урочиста церемонія підписання необхідного законодавчого акту. Петро Порошенко наголосив, що цей візит до Страсбургу, скоріше за все, буде чи не найбільш важливим його візитом протягом трьох років президентства. 

Також Порошенко зауважив, що, як очікується, 11 червня поточного року буде ввімкнене зелене світло для тих українських громадян, які вже мають біометричних паспортів – вони зможуть без оформлення віз здійснювати короткострокові поїздки до країн Європейського союзу, які є членами Шенгенської зони. Разом з цим, за словами президента, «бевіз» є чимось більшим, ніж можливістю спрощених поїздок до інших країн. 

«Це – дуже серйозний крок до Європи, до затвердження свободи людини і незалежності нашої держави. Віднині моргне сказати, що ми порвали з радянським минулим і все більше наближаємося до єдиного європейського цивілізаційного простору», - додав президент. 


Читайте также: