Вибори у Франції: названо ім’я переможця

Вибори у Франції: названо ім’я переможця

Переможцем президентських перегонів у Франції став кандидат від партії «Вперед» Еммануель Макрон

Про це повідомляє Politeka із посиланням на LeFigaro.

Новий президент Франції залишив позаду своїх основних суперників в особі кандидата від партії “Національний фронт” Марін Ле Пен і колишнього прем’єр-міністра країни Франсуа Фійона.

Так, за результатами підрахунку голосів, новий президент Франції отримав 65,5 % голосів. У той же час суперник Макрона – Марін Ле Пен отримала лише 34,5 % голосів населення.

Слід уточнити, що Ле Пен брала участь в голосуванні на виборчій дільниці в містечку Енен-Бомон в департаменті Па-де-Кале на півночі Франції.

Нагадаємо, Еммануель Макрон прийшов на виборчу дільницю в регіоні О-де-Франс близько 10.30 за місцевим часом (11.30 за Києвом) разом зі своєю дружиною Бріджит. Як й іншим виборцям, Макрону довелося відстояти в черзі, щоб взяти бюлетені.

Нагадаємо також, згідно з даними перших опублікованих опитувань на виходах з дільниць, французи на президентських виборах віддали перевагу більш помірному і проевпропейскому кандидату Емануелю Макрона. Різні соціологічні служби дають лідеру руху «Вперед» від 62 до 66% голосів опитаних.

Зокрема, впливова соціологічна група IPSOS дає Макрону 63% проти 37% у Марині Ле Пен.

Як раніше писала Politeka, чинний лідер Франції Франсуа Олланд також проголосував. Зробив це він у місті Тюль на південному заході Франції. Там президента очікував сюрприз: літня жінка вручила йому подарунок у жовтій обгорткового паперу і листівку в конверті.


Читайте также: