17 червня Донецький напрямок обстрілювали 8 разів, Маріупольский - 22

17 червня Донецький напрямок обстрілювали 8 разів, Маріупольский - 22

Минулої доби, 17 червня, в районі проведення АТО російські окупаційні війська продовжували обстрілювати підрозділи ЗС України. Загалом ворог 30 разів відкривав вогонь, з них - 22 на Маріупольському та 8 на Донецькому напрямках. На Луганському напрямку минула доба пройшла відносно спокійно. З 18.00 та до опівночі супротивник різко збільшив кількість обстрілів.

Як повідомляє прес-центр штабу АТО, на Маріупольському напрямку близько десяти разів НЗФ вели вогонь по позиціях поблизу Мар’їнки зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем. Під мінометним вогнем російських окупантів опинились наші підрозділи неподалік Павлополя, Богданівки та Талаківки. А укріплення в районі Старогнатівки, Водяного та Новотроїцького потрапили під вогонь великокаліберних кулеметів, автоматичних гранатометів та БМП.
На Донецькому напрямку по позиціях поблизу Авдіївки та шахти Бутівка супротивник гатив з великокаліберних кулеметів та гранатометів, згодом долучивши ще й міномети. Також, зі стрілецької зброї та гранатометів ворог обстріляв наші укріплення неподалік Троїцького та Луганського.
В окремих випадках наші військовослужбовці відкривали вогонь у відповідь.


Читайте также: