Рідні, не треба: Саакашвілі емоційно закликав «здати назад»

Рідні, не треба: Саакашвілі емоційно закликав «здати назад»

Лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі опублікував відео як доказ того, що він особисто закликав своїх прихильників відійти від Жовтневого палацу і не брати його штурмом

«Люди, тут є провокація, не піддавайтеся! Громадяни, люди, мої рідні, прошу вас не треба піддаватися на їх провокацію! Прошу вас, припиніть, не треба робити штурм!», – емоційно закликав Саакашвілі.

Він також нагадував своїм однодумцям, що «Марш за імпічмент» – це мирна акція.

«Я – Міхеїл Саакашвілі, я закликаю вас не робити штурму, у нас мирне зібрання. Організовано відходимо! Порошенко – провокатор, вони використовують Національну гвардію для провокацій! У нас мирний протест, мирний марш. Ми мирно відсунемо їх від корита. Вони хочуть все перетворити в радикальні зіткнення. Цього не можна допустити. У мене теж є великий досвід, не треба цього допускати», – коментував він відбувається.

Як повідомлялося раніше, безпосередньо під час зіткнень під стінами Жовтневого палацу в самому концертному холі спокійно проходив концерт.

Також Саакашвілі заявляв, що готовий провести зустріч з президентом Петром Порошенком. Однак тільки у присутності свідків і тільки заради розмови про відставку.

 Джерело: Politeka


Читайте также: