Жебривский ответил, зачем нужно отстраивать Донетчину во время войны, и почему нельзя сейчас проводить выборы в ДНР-ЛНР

Жебривский ответил, зачем нужно отстраивать Донетчину во время войны, и почему нельзя сейчас проводить выборы в ДНР-ЛНР

Губернатор Донетчины Павел Жебривский ответил тем, кто критикует его за сообщение о том, что в регион к весне в сплошную строительную площадку, а также будет много пилотных проектов.

Вот что сегодня, 13 января, написал Жебривский на своей страничке в "Фейсбуке":

"По-перше, хочу відповісти колегам, які коментували мій попередній допис і чесно не розуміють, що війна не закінчилась, а ми працюємо над відбудовую (скоріше побудовою) новоі інфраструктури Донеччини. Добрі украінці, тут також живуть українці і вони серйозно потерпають від дуже поганої інфраструктури ( раніше гроші вкладались в основному в Донецьк). Вони, тобто донеччани, як і всі українці повинні жити в країні, яка має європейську інфраструктуру . Крім того, жителі тимчасово окупованої території повинні бачити, що життя в Україні, це їхнє майбутнє і воно щасливе. Це і є наш внесок в майбутню перемогу.
По-друге, зараз (особливо після приїзду Гризлова) багато говорять про вибори в лднр і впарювання цього нещастя в такому бандитському стані в Україну. Переконаний, що нам потрібно вистояти перед тиском із сторони рашки і нерозумінням ситуації із сторони наших європейських партнерів.
Без виведення військ агресора, роззброєння бандформувань, поновлення контролю над кордоном і відновленням юрисдикції Украіни над тимчасово окупованими територіями, проводити там вибори неможливо.
З цього приводу потрібна підтримка всього українського народу Президента і наших переговорників".


Читайте также: